„Twarze Biznesu 2011” – ranking Dziennika GP i stacji TVN CNBCLinki sponsorowane

Laureaci konkursu wyłaniani są na podstawie anonimowych ankiet, które wypełniają szefowie wiodących spółek w Polsce. Organizatorzy konkursu przy ocenie potencjalnych zwycięzców brali pod uwagę 5 cech osobowości : uczciwość, odpowiedzialność, innowacyjność,autentyczność, budowanie wartości.

W pierwszej edycji konkursu menedżerowie największych polskich firm wypełnili 7 tysięcy ankiet i wybrali tych, którzy mogą służyć jako wzór. Tegoroczne statuetki zostały wręczone 17 maja br. podczas III Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Organizatorzy konkursu przyznawali wyróżnienia w trzech kategoriach ( Mentor, Innowacyjność, Etyka). Jedną z wyróżnionych osób jest twórca Alior Banku-Wojciech Sobieraj. Zdobył on pierwsze miejsce w kategorii „Innowacyjność”. Podczas gali wręczania nagród, obecny Wiceprezes Zarządu Banku BPH SA powiedział: „Jakość obsługi, innowacyjne produkty i relacje z klientami to trzy podstawy na których wyrósł nasz sukces, a jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa”. Wojciech Sobieraj jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej (Wydział Handlu Zagranicznego). Twórca Alior Banku studiował również w Nowym Jorku na University Stern School of Business. Jest to ekspert w dziedzinie bankowości detalicznej, zagadnień strategicznych, organizacyjnych, restrukturyzacyjnych, marketingowych. W rankingu Dziennika Gazety Prawnej i stacji telewizyjnej TVN CNBC laur „Mentora” zdobył Krzysztof Olszewski ( Solaris Bus&Coach), a w kategorii „Etyka” zwyciężył szef PZU-Andrzej Klesyk.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
19 maja 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyt Bank

Kredyt Bank powstał po przemianach gospodarczych w Polsce, w 1990 roku. Był to wówczas jeden z pierwszych prywatnych banków w...

Zamknij