„Płacę z Alior Bankiem”- szybkie płatności na Allegro.plLinki sponsorowane

Obecnie w naszym kraju istnieje ponad 7 tysięcy sklepów internetowych. Według prognoz na koniec bieżącego roku liczba ta przekroczy 10 tysięcy. Polacy coraz więcej kupują w sieci, gdyż w ostatnich latach poprawiło się bezpieczeństwo takich transakcji. W 2010 roku wartość rynku sklepów internetowych wyniosła blisko 16 miliardów złotych. Rynek charakteryzuje się duża liczbą małych podmiotów- większość z nich szybko upada.

Statystyki mówią same za siebie: tylko co dziesiąty sklep on-line na polskim rynku funkcjonuje powyżej 10 lat. Liderem aukcji internetowych w Polsce jest serwis Allegro.pl. Alior Bank pomyślał o klientach tego serwisu i wprowadził nową usługę: „Płacę z Alior Bankiem”. Jest to duże udogodnienie dla posiadaczy rachunku osobistego w Alior Banku; szczególnie dla tych co dokonują transakcji w serwisie aukcyjnym Allegro.pl. Po wyborze logo banku oraz wybraniu danego produktu, klient zostaje przekierowany na specjalny formularz przelewu bezpośredniego. Akceptacja transakcji dokonywana jest kodem SMS, a cały przelew realizowany jest w trybie on-line.

Usługa „Płacę z Alior Bankiem”- główne cechy:

– wygodne zakupy internetowe
– natychmiastowe księgowanie pieniędzy na koncie danego sklepu w sieci
– bezpieczeństwo transakcji internetowych
– Program Ochrony Kupujących w Allegro.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.0/10 (2 votes cast)
„Płacę z Alior Bankiem”- szybkie płatności na Allegro.pl, 8.0 out of 10 based on 2 ratings
24 maja 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o „Płacę z Alior Bankiem”- szybkie płatności na Allegro.pl

    Podoba mi się ta opcja szybkich płatności na allegro i że coraz więcej banków działa w tym systemie. Bardzo przyspiesza to wszelkie transakcje i dzięki temu zamówiony towar trafia do mnie często szybciej niż w niejednym sklepie internetowym.

    Romek
    5 czerwca 2012 o 10:29

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Ostatnie promocje lokat bez podatku Belki

Od kiedy Minister Rostowski zapowiedział, że od lipca wejdą zmiany przepisów w ordynacji podatkowej dotyczące zaokrąglania odsetek. Tym samym unikanie...

Zamknij