Kapitał i bezpieczeństwo Twojej firmy – konferencja Kredyt Bank, Warta, PBLinki sponsorowane

Od września 2010 roku , Kredyt Bank, Warta i Puls Biznesu organizują  wspólnie spotkania firm z sektora MŚP. Głównymi prelegentami konferencji są przedstawiciele Krajowego Rejestru Długów, Krajowej Izby Biegłych Rewidentów i Krajowej Izby Gospodarczej. Uczestnicy spotkania tworzą swego rodzaju panel dyskusyjny dotyczący obecnej sytuacji gospodarczej w kraju i na świecie, produktów inwestycyjno-ubezpieczeniowych i tradycyjnych usług zarządzania kapitałem bieżącym firmy. Udział w tych spotkaniach jest darmowy, a przedsiębiorcy mogą uzyskać cenne informacje o szansach i zagrożeniach płynących z rynku. Natomiast przedstawiciele instytucji finansowych dzięki konferencjom poznają bliżej najważniejsze potrzeby z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej swoich potencjalnych klientów. Takie spotkania pomogą w budowaniu odpowiedniej oferty bankowej.

Dla zainteresowanych; kolejna konferencja z cyklu Akademia Przedsiębiorcy odbędzie się 5 kwietnia bieżącego roku w Szczecinie- ilość miejsc jest ograniczona. Każda firma, która chce wziąć udział w tej konferencji musi się zarejestrować na stronie www.kapital.pb.pl. Na spotkaniu przedsiębiorców nie zabraknie na pewno takiej tematyki jak : rozwój organiczny a strategia przyspieszonego wzrostu, alternatywne formy finansowania, sprawdzanie wiarygodności partnerów w biznesie.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
1 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konto Osobiste Standard Raiffeisen Bank Polska SA

Informacje i opinie o kontach osobistych Standard w banku Raiffeisen Bank Polska S.A. Jest to podstawowy rachunek oszczędnościowo - rozliczeniowy...

Zamknij