Ubezpieczenie kredytu inwestycyjnego w Pekao S.ALinki sponsorowane

Bank Pekao S.A aktywnie prowadzi akcje kredytową w sektorze MŚP. Oprócz kredytów inwestycyjnych bank posiada w ofercie unikalną pożyczkę z poręczeniem Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego. Od grudnia 2010 roku z tego kredytu skorzystało już blisko 800 przedsiębiorców, a łączna kwota udzielonych przez bank kredytów wyniosła 135 milionów złotych. Dodatkowo klienci firmowi w Pekao S.A mogą skorzystać z 7 pakietów biznesowych-jest to kompleksowa obsługa rachunku firmowego. Dogodny jest także sposób zakładania rachunku firmowego poprzez specjalną aplikację na stronie internetowej banku.

Pekao S.A jako pierwszy na rynku wprowadził ubezpieczenie kredytów inwestycyjnych zaciąganych przez przedsiębiorców. Nowa oferta została przygotowana wspólnie z firmą Allianz Polska. Do tej pory z ubezpieczeń spłaty kredytu mogli korzystać jedynie klienci indywidualni. Ubezpieczenie kredytu inwestycyjnego to większe poczucie bezpieczeństwa wśród przedsiębiorców. Życie pisze różne scenariusze i niesie za sobą wiele zdarzeń losowych mogących utrudnić spłatę zobowiązania np. nagła choroba, wypadek. Suma ubezpieczenia nie może przekroczyć 500 tysięcy złotych-na jedną umowę kredytową.

Jeśli chodzi o miesięczną składkę ubezpieczeniową to jest ona doliczana do każdej raty. Gdy nastąpi zdarzenie objęte ubezpieczeniem to wypłacone świadczenie przez ubezpieczyciela przekazywane jest na poczet spłaty kredytu. Natomiast w przypadku czasowej niezdolności do pracy świadczenie ubezpieczeniowe pokrywa do 12 rat kredytowych.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.7/10 (3 votes cast)
Ubezpieczenie kredytu inwestycyjnego w Pekao S.A, 7.7 out of 10 based on 3 ratings
10 sierpnia 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Ubezpieczenie kredytu inwestycyjnego w Pekao S.A

    Czy wiadomo coś o wysokości składki? Z ubezpieczeniami jest różnie – czasem są to grosze, a czasem bywają to takie kwoty, że przekraczają one wszelkie inne koszty związane z kredytem. Odnoszę wrażenie, że ktoś się całkiem nieźle dorabia na tych ubezpieczeniach…

    Marcin
    30 maja 2012 o 13:25

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Rating dla Banku Gospodarstwa Krajowego – 10 maj 2011 r.

Bank Gospodarstwa Krajowego to jedyny bank państwowy w Polsce (jest w 100 procentach własnością Skarbu Państwa).   Tradycje tej instytucji...

Zamknij