Kredyt Bezpieczny w Polbanku – promocja do 30 września 2011 rokuLinki sponsorowane

Polbank oferuje posiadaczom kredytu gotówkowego-Kredyt Bezpieczny elastyczne warunki spłaty zobowiązania. Klient może sam podejmować decyzję dotyczącą wysokości miesięcznej raty i okresu jej spłaty. Warunkiem jest aby miesięcznie spłacać co najmniej 2 procent pozostałego zadłużenia. Pozostałą kwotę zadłużenia można łatwo sprawdzić na przesyłanym przez bank wyciągu. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania w przypadku Kredytu Bezpiecznego wynosi ok. 24,75 procent. Ważną informacją jest to, że bank nalicza oprocentowanie jedynie od faktycznie wykorzystanej kwoty kredytu.

Polbank przygotował dla sumiennych kredytobiorców(osób, które terminowo regulują raty kredytowe) premię w wysokości do 500 zł. Wysokość danej premii zależy od wielkości wykorzystanego limitu w roku rozliczeniowym. Przykładowo klient, który wykorzystał w roku limit od 10 000-29 999 zł otrzyma premię w wysokości 200 zł. W promocji do 30 września 2011 roku, biorąc kredyt gotówkowy z ubezpieczeniem na wypadek śmierci lub całkowitej niezdolności do pracy, nie zapłacimy promocji.
Kredyt Bezpieczny w Polbanku- główne cechy:
– RRSO 24,75 proc.
– premia pieniężna za terminowe spłaty rat kredytowych
– atrakcyjne ubezpieczenie kredytu
– możliwość ustalania terminu spłaty i wysokości rat kredytowych
– kredyt bez prowizji w promocji do 30 września 2011 roku
– bank nie wymaga zabezpieczeń

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
14 sierpnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konto bankowe z premią – oferta Alior Banku

Serwis internetowy Groupon.pl to doskonałe narzędzie do pozyskiwania nowych klientów. Coraz więcej firm decyduje się na umieszczenie tam kuponu rabatowego,...

Zamknij