Konto Oszczędnościowe Plus w PKO BPLinki sponsorowane

PKO BP posiada bogatą ofertę kont oszczędnościowych zarówno w obcych walutach jak i w złotówkach. Według danych statystycznych na koniec II kwartału 2011 roku bank prowadził 1,17 mln kont oszczędnościowych-klienci trzymają na nich ponad 21 miliardów złotych. Udział PKO BP na rynku kont oszczędnościowych w Polsce wynosi 20 procent. Konta oszczędnościowe w walutach obcych takich jak EUR, CHF i USA oprócz funkcji pomnażania kapitału pozwalają na spłatę rat kredytowych bezpośrednio w walucie.

Konto Oszczędnościowe Plus w PLN to produkt depozytowy charakteryzujący się dzienną kapitalizacją odsetek i oprocentowaniem na poziomie 3,9 proc. netto. Klienci nie posiadający ROR-u w PKO BP mogą skorzystać z konta oszczędnościowego na warunkach nieco gorszych. Bowiem w takim przypadku możemy liczyć tylko na miesięczną kapitalizację odsetek i oprocentowanie 3,9 proc. brutto.
Konto Oszczędnościowe Plus-główne cechy:
– bezpłatne prowadzenie rachunku
– dzienna kapitalizacja odsetek
– bez podatku Belki
– oprocentowanie na poziomie 3,9 proc. netto
– oferta także dla klientów nie posiadających ROR-u w PKO BP
– promocja do 29 grudnia 2011 roku

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 5.8/10 (5 votes cast)
Konto Oszczędnościowe Plus w PKO BP, 5.8 out of 10 based on 5 ratings
19 sierpnia 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Konto Oszczędnościowe Plus w PKO BP

    PKO BP coraz częściej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Kiedyś uchodził na PRLowski moloch, gdzie traktowało się klienta jak zło konieczne. Teraz widać już dużo zmian na lepsze. I dobrze, bo konkurencja jest ogromna.

    Anna
    4 czerwca 2012 o 14:15

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Jak zabezpieczyć konto internetowe przed wirusem Zeus?

Zeus, czyli nowy wirus, atakuje klientów banków, które ostrzegają żeby nie podawać w żadnym wypadku swoich danych, numeru konta, karty...

Zamknij