Konto osobiste BZ WBKLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kontach osobistych w banku BZ WBK

Sektor bankowości indywidualnej umożliwiający korzystanie z bankowości internetowej przeżywa w Polsce apogeum.  W ostatnich miesiącach zaobserwować można wzrost aktywów bankowych (8 % w 2010 roku). Jest to po części spowodowane przyrostem liczby klientów indywidualnych i ich średnią wartością rozliczeń na miesiąc (5,9 tys. zł na miesiąc). Na koniec 2010 roku liczba klientów indywidualnych w bankach przedstawiała się imponująco-ok. 16 mln. Większość posiadaczy konta osobistego przeprowadza średnio 4 transakcje internetowe w miesiącu.

Konto Wydajesz&Zarabiasz to przykład szczególnej oferty na polskim rynku bankowości indywidualnej-szansa na zarobienie, mimo wydatków pieniężnych. Miesięczne prowadzenie rachunku kosztuje 7 zł. Kwota ta podlega zwrotowi w przypadku wpływów na konto w wysokości min. 1000 zł. Pozostały cennik operacji bankowych kształtuje się następująco:

– przelew złożony w palcówce BZWBK na rachunek innego banku: 5 zł
– przelew złożony za pośrednictwem Internetu na rachunek innego banku: 0,50 zł
– realizacja zleceń stałych : 0,50 zł
– realizacja zleceń zmiennych: 2,5 zł

Bezpieczeństwo zakupów online zapewnia system płatności Przelew 24 oraz usługa 3D Secure. Bank segmentując klientów nie zapomniał o osobach powoli wchodzących w wiek poprodukcyjny. Bank przygotował dla nich w pełni funkcjonalne konto osobiste Aktywni 50 + za jedyne 3 zł miesięcznie. Po podpisaniu umowy o świadczenie usług bankowych, klient otrzyma bezpłatne ubezpieczenie Medical Assistance ( 24-godzinna pomoc medyczna w nagłych wypadkach).

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 4.0/10 (1 vote cast)
Konto osobiste BZ WBK, 4.0 out of 10 based on 1 rating
2 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Jak wypowiedzieć umowę z bankiem? – rachunek bankowy

Umowa rachunku bankowego uregulowana jest w Art. 725-733 Kodeksu cywilnego i w Art. 49-62 Prawa bankowego. Stronami w umowie są:...

Zamknij