Ubezpieczenie nieruchomości w Deutsche Banku – promocja do 5 lipcaLinki sponsorowane

Deutsche Bank wspólnie z Towarzystwem Ubezpieczeń Compensa przygotował promocyjną ofertę ubezpieczenia nieruchomości dla klientów indywidualnych. Oferta jest odpowiedzią w stosunku do osób, które chcą się ubezpieczyć kompleksowo.

Polisa Compensa Rodzina obejmuje ochroną mieszkanie, bądź dom z wyposażeniem ruchomym. Produkt zawiera również ubezpieczenie dotyczące odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym-brane są pod uwagę skutki zdarzeń, które wystąpiły zarówno w naszym kraju jak i w pozostałej części Europy. Dużym atutem polisy jest darmowy pakiet Home assistance. Dzięki usługom natychmiastowej pomocy , Ubezpieczyciel zatroszczy się w naszym imieniu o organizację i pokrycie kosztów interwencji fachowców (hydraulika, ślusarza itp.), o pokrycie kosztów związanych z natychmiastowym powrotem do domu z podróży.

Home assistance obejmuje również dostarczenie leków i niezbędnych zakupów w czasie choroby klienta. W przypadku choroby nie musimy się martwic opieką nad dziećmi  i nad zwierzętami. Korzyści jakie płyną z ubezpieczenia nieruchomości w Deutsche Banku to przede wszystkim szeroki zakres polisy (od ognia i innych zdarzeń losowych po wandalizm i kradzież). Klienci Deutsche Banku mają  20 procentową zniżkę na ubezpieczenie nieruchomości.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
23 maja 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Akcje Banku Millennium na sprzedaż – kto kupi?

W poniedziałek 25 lipca bieżącego roku w mediach pojawiła się informacja, że portugalski właściciel Banku Millennium(BCP) planuje sprzedaż części akcji....

Zamknij