Sygma BankLinki sponsorowane

Sygma Bank to oddział francuskiego Sygma Banque Societe Anonyme w Polsce. Jest to instytucja zajmująca się tworzeniem i oferowaniem innowacyjnych rozwiązań finansowych partnerom biznesowym. Specjalnością Sygma Banku jest wspieranie sieci detalicznych: karty kredytowe(private label), kredyty ratalne, pożyczki gotówkowe oraz produkty ubezpieczeniowe.  Sygma Bank tworzy liczne programy partnerskie dla posiadaczy kart płatniczych.

Partnerami Sygma Banku są między innymi sieci sklepów: Real, Selgros, Media Expert, NEONET, czy Praktiker. Wartością dodaną Sygma Banku jest system zarządzania relacjami z klientami oraz komunikacja z nimi za pomocą internetu, telefonu, poczty, poczty elektronicznej. Klienci oraz partnerzy banku mogą tutaj liczyć na kredyty odnawialne(z kartami kredytowymi), kredyty ratalne i pożyczki gotówkowe. Bank zachęca w reklamach do korzystania z kart płatniczych w sklepach partnerskich.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 6.0/10 (5 votes cast)
Sygma Bank, 6.0 out of 10 based on 5 ratings
13 września 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Sygma Bank

    Otrzymałem kartę Sygma Bank w sklepie Neonet. Zastanawiam się jednak, czy z niej nie zrezygnować, bo okazało się, że jej wcale nie używam, a muszę ponosić koszty jej posiadania. Chyba dałem się trochę nabić w butelkę… Sklepy tak chętnie wciskają karty kredytowe klientom… a oni niestety muszą płacić haracze.

    Sławek
    25 maja 2012 o 12:54

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
SKOK Wołowin

SKOK Wołowin to trzecia pod względem liczby członków i nagromadzonego kapitału Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa. Instytucja ta działa nieprzerwanie od 1...

Zamknij