Bank BGŻoptimaLinki sponsorowane

17 listopada bieżącego roku rozpoczął działalność w Polsce nowy bank internetowy BGŻoptima. Nowością w przypadku tego banku jest fakt, iż jego specjalnością będzie oszczędzanie. Zatem potencjalni klienci powinni się spodziewać przede wszystkim szeregu produktów depozytowych oraz innych form pomnażania zainwestowanego kapitału np. fundusze inwestycyjne. Nowy wirtualny bank jest częścią Banku BGŻ. Nie należy mylić Banku BGŻoptima z systemem bankowości internetowej Banku Gospodarki Żywnościowej. Produktów BGŻoptima na pewno nie znajdziemy w stacjonarnych oddziałach Banku BGŻ.

Bank postawił na proste i wygodne usługi. Jest pionierem na rynku jeśli chodzi o umożliwienie zawarcia umowy z bankiem o prowadzenie usług przez SMS. Z racji tego, iż bank specjalizuje się w oszczędzaniu to przygotował dla klientów poradnik dotyczący właściwego pomnażania wolnych środków pieniężnych.

Produkty finansowe Banku BGŻoptima:

– rachunek osobisty
– rachunek oszczędnościowy
– rachunek firmowy
– rachunek młodzieżowy
– rachunek wspólny
– lokata dzienna
– lokata terminowa
– dostęp do funduszy inwestycyjnych

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 4.0/10 (1 vote cast)
Bank BGŻoptima, 4.0 out of 10 based on 1 rating
17 listopada 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyt samochodowy Alior Bank

Mimo, że Alior Bank nie należy do instytucji parabankowych to zaskakuje nas uproszczoną procedurą udzielania kredytów samochodowych. Decyzję kredytową otrzymamy...

Zamknij