Zmiany kadrowe w Polskim Banku PrzedsiębiorczościLinki sponsorowane

Od początku roku następują znaczące zmiany na stanowiskach w pionie bankowości korporacyjnej PBP Banku. Od stycznia bieżącego roku zatrudnienie w PBP Banku wzrosło o 25 procent. Jest to wynik realizacji strategii banku, która zakłada wzrost kluczowych klientów-czyli średnich firm i jednostek samorządu terytorialnego. Zarząd banku nie wyklucza kolejnych wzmocnień kadrowych.

Prezes Polskiego Banku Przedsiębiorczości  przewiduje, iż kadra pracownicza banku może wzrosnąć o kolejne 15 procent w najbliższych 12 miesiącach. W ramach tych zmian nowym dyrektorem zarządzającym w PBP Banku został Konrad Trzonkowski. Jest to absolwent Wyższej Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie i ma tytuł doktora ekonomii. Wcześniej od 2007 roku pracował w Banku Zachodnim WBK- jako dyrektor Centrum Bankowości Biznesowej. Natomiast w latach 2000-2007 był związany z HSBC Bankiem. Zajmował się tam między innymi fuzjami, przejęciami oraz transakcjami prywatyzacyjnymi. Jego nowe obowiązki w PBP Banku będą obejmować Departament Bankowości Korporacyjnej oraz Departament Finansowania Transakcji Dokumentowych.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
Zmiany kadrowe w Polskim Banku Przedsiębiorczości, 10.0 out of 10 based on 3 ratings
21 września 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konto firmowe z funkcją oszczędzania – Bank Pocztowy

Nowe konto w Banku Pocztowym to połączenie zwykłego rachunku bieżącego dla firm i lokaty terminowej-można go określić mianem konta oszczędnościowego....

Zamknij