Zarabianie na kursach walut – platforma Alior Trader



Linki sponsorowane

Rynek walutowy należy do największych rynków na świecie. Dzienne obroty na rynku walutowym osiągają nawet 4 biliony dolarów. Jest to niezwykle płynny rynek i można na nim zarabiać 24 godziny na dobę-5 dni w tygodniu. Platforma Alior Trader umożliwia lokowanie pieniędzy w różne pary walutowe. Poszczególne transakcje zawierane są bezpośrednio z 13 największymi bankami na świecie. Wartością dodaną inwestycji na rynku walutowym jest możliwość zarabiania zarówno na spadkach jak i na wzrostach.

Ważną informacją dla potencjalnych inwestorów jest to, że minimalna wpłata nie jest wygórowana- do otwarcia rachunku wystarczy tysiąc złotych. Przy okazji inwestycji w waluty rodzi się pytanie dlaczego ta forma lokowania pieniędzy jest tak zyskowna. Za wszystkim stoi dźwignia finansowa. Mechanizm ten pozwala wielokrotnie pomnożyć wkład własny-podczas gdy na danej parze walutowej nastąpił niewielki ruch. Należy jednak pamiętać, iż dźwignia finansowa potęguje także ryzyko dużej straty.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 6.7/10 (7 votes cast)
Zarabianie na kursach walut - platforma Alior Trader, 6.7 out of 10 based on 7 ratings
27 października 2011


Podobne


Tagi


12 opinie o Zarabianie na kursach walut – platforma Alior Trader

    Sam chcę trochę zainwestować na forex i z przyjemnością poczytam opinie o alior trader. Jeśli ktoś ma z nimi coś do czynienia to prosze o komentarze.

    admin1
    17 listopada 2011 o 11:56

    pomimo łatwej i przejrzystej obsługi polecam jedynie osobom znającym się na Forexie. Jak wiadomo człowiek ma mniejszy sentyment do „wirtualnych” pieniędzy 😉 a dźwignia finansowa niestety działa w obu kierunkach….fajnie, że jest aż 50 par walutowych do dyspozycji no i strasznie małe stawki prowizyjne-0,005 %!Korzystna jest także mała stawka wejścia-tysiąc złotych biorąc pod uwagę inne platformy walutowe

    PLN
    18 listopada 2011 o 15:26

    Alior trader – ODRADZAM ! każdemu komu zalezy na swoich pieniądzach.
    notoryczne awarie serwerów,
    jak się serwer popsuje i system „nie załapie” pozycji otwarcia/zamknięcia, to oczywiście mogą „ręcznie” zamknąć transakcję – przeważnie na niekorzyść klienta,

    mają tam niezły sajgon i bałagan !
    już chyba lepsza jest aplikacja markets.com mają microloty (alior tylko na minilotach obsługuje), ryzyko straty mniejszych pieniędzy „w razie W”. 🙁 jestem naprawdę zażenowany Aliorem… 🙁

    l053r
    24 listopada 2011 o 19:07

    Pytanie tylko dlaczego serwery ich są często niedostępne ? Może to wina Twojego dostawcy internetu ? Bo jeżeli to oni ni zadbali o odpowiednią konfigurację serwerów zapewniającą dostępność, to faktycznie kiszka.

    Romek
    9 grudnia 2011 o 11:16

    Najgorsza platforma jaką w życiu widziałem.Jesli ktoś chce stracic majątek to polecam.Stop loss i take profit nie działa dosłownie co chwile.Nie wspominając o tym,że kupując z rynku też permanentnie nie dziala zlecenie.Jak w ogóle można wpuścić coś takiego na rynek?!!!Przecież to są pieniądze!!!

    DariO
    5 stycznia 2012 o 16:17

    Właśnie szukałem opisów bo platforma nie działała przez 53 mint i strata 1700zł w piatek w tamtym tygodniu też nie działała i przez 21 minut i 8 tyś straty. aż mnie huj trafi za chwile. ich „Brak połączenia z Serverem” Przewarznie przestaje działać jak są duże ruchy na giełdzie.
    Platforma tragedia nie polecam. jutro albo pojutrze ide i rozwiązuje umowe. po godzinie 16:00 często serwery nie chcą działać i cie rozłącza i nieche cie połączyć, aż nie ma do kogo zadzwonić bo już tam nie pracują na wieczór. porobiłem pełno zdjęć „Prnt Scrn” żutu ekranu pokazać jak niechce się połaczyć.

    ołówek
    31 stycznia 2012 o 20:03

    Jestem wdową dzięki Alior trader…a teraz biuro maklerskie i ich prawnicy nie chcą mi dać wyciągu dotyczącego zarządzanym przez męża ….
    rachunkiem

    żona
    19 kwietnia 2012 o 18:16

    Przez tę platformę moi znajomi wpadli w ogromne tarapaty finansowe… i nie tylko. Stracili ponad 10 tysiecy, na dodatek narobili sobie długów i przy okazji wrogów, bo mają teraz problem ze spłatą i już zaczynają się konflikty.

    Malwina
    28 maja 2012 o 14:13

    Z powyższych opinii wnioskuję, że sytuacja jest raczej nieciekawa. Na dodatek trzeba brać pod uwagę to, że kursy walut są bardzo niestabilne i trzeba naprawdę trafić na dobry moment, żeby na nich zarobić.

    Jolka
    29 maja 2012 o 10:23

    Dołączyłem do Alior Trader zaledwie tydzień temu, a już mam za sobą 2 awarie, z czego dzisiaj trwa już kilka godzin i nadal platforma jest niedostępna! ODRADZAM!

    Irek
    10 lipca 2012 o 11:08

    Z tą platformą jest jeden wielki i bolesny problem – wywala użytkownika z serwera w czasie największych ruchów!!! Dzwoniąc na infolinie Biura Alior Makler dowiaduje się, że wszystko jest ok, szkoda tylko, że mnie i moje pieniądze coś trafia z ich winy!!!

    Paweł
    13 listopada 2012 o 17:42

    Alior odradzam stanowczo!Przerwy w działaniu platformy bardzo często sie zdarzają.Jednak najgorszą awarię przeżyłam w zeszłym roku,gdzie na skutek błędu w systemie same zamknęły mi się pozycje,generując duże straty.Alior sam podjął działania otwierając mi nowe,oczywiście w czasie rzeczywistym na innym pułapie i z moich pieniędzy.Reklamowałam,napisałam do KNF-u,który ich pouczył,ale musiałabym sprawę skierowac do sądu,a to kosztuje czasu i pieniędzy.Zresztą,gdzie znajdę prawnika,który w tym zakresie umiałby mi pomóc?

    Magda
    26 września 2013 o 11:08