Ubezpieczenie turystyczne WOJAŻER w InteligoLinki sponsorowane

W okresie letnim, klienci wykazują duże zainteresowanie polisami turystycznymi. Inteligo w swojej ofercie posiada ubezpieczenie turystyczne Wojażer. Jest to produkt oferowany przez PZU SA. Ubezpieczenie turystyczne przygotowane jest z myślą o klientach indywidualnych i firmowych. Polisa Wojażer chroni posiadaczy podczas podróży oraz podczas pobytu w kraju lub za granicą.

Od 1 czerwca 2011 roku polisa Wojażer gwarantuje pomoc w szerszym zakresie, co jeszcze bardziej pozwala dopasować ubezpieczenie do indywidualnych potrzeb danego klienta w związku z planowaną podróżą. Bank poprawił także funkcjonalność standardowego ROR-u, dzięki czemu można zarządzać wszystkimi posiadanymi produktami(w tym ubezpieczeniami).

Polisę można kupić za pośrednictwem Internetu w odpowiedniej „zakładce” naszego rachunku osobistego. Bank będzie wymagał do potencjalnych posiadaczy określenia celu, miejsca i zakresu podróży. Pakiet ubezpieczenia w przypadku wyjazdu krajowego, 5-cio dniowego kosztuje od  5 zł, natomiast zagranicznego od 9 zł. Oferowane przez Inteligo pakiety ubezpieczeń są przeznaczone dla  osób uprawiających sport w czasie wyjazdu, dla podróżujących służbowo i dla dzieci. Ponadto ubezpieczeniu podlegają: sprzęt sportowy, bagaż podróżny, urządzenia elektroniczne. Sprzęt sportowy można dodatkowo ubezpieczyć od ryzyka zniszczenia w wyniku nieszczęśliwego wypadku podczas jego użytkowania. Ubezpieczenie można kupić z datą bieżącą lub przyszłą (od 1 dnia do 1 roku).

Najważniejsze zmiany w ubezpieczeniu turystycznym WOJAŻER od 1 czerwca br.:

– 6 nowych pakietów Asisstance: rozszerzony, rodzina, dziecko/osoba niesamodzielna, biznes, sport, rowerzysta
– gwarancja pomocy prawnej, organizacyjnej( np. pokrycie kosztów zakwaterowania w chwili rekonwalescencji) gwarancja opieki nad dziećmi w przypadku hospitalizacji rodzica bądź opiekuna
– ubezpieczenie przenośnych sprzętów elektronicznych podczas podróży w ofercie podstawowej
– opcja dodatkowa przewiduje ubezpieczenie nart, snowboardu i deski surfingowej

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 4.0/10 (3 votes cast)
Ubezpieczenie turystyczne WOJAŻER w Inteligo, 4.0 out of 10 based on 3 ratings
2 czerwca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kto będzie właścicielem Commerzbanku?

BRE Bank pod względem ilości obsługiwanych klientów i wartości kapitału jest trzecim bankiem w Polsce. Właścicielem większościowego pakietu akcji BRE...

Zamknij