Szybki kredyt na wyprawkę dziecka do szkoły w Pekao SALinki sponsorowane

Nieuchronnie zbliża się koniec wakacji. Każdy rozpoczynający się rok szkolny związany jest z wysokimi wydatkami na podręczniki i przybory szkolne dla dzieci. W Polsce jest wiele rodzin dla, których takie wydatki poważnie mogą zachwiać domowy budżet. Dlatego duża grupa Polaków sięga w tym czasie po pomoc do banków. Pekao SA postanowił wyjść naprzeciw klientom i przygotował promocyjną ofertę pożyczki ekspresowej, która będzie dostępna do 17 września 2011 roku.

Promocja polega na tym, że bank obniżył oprocentowanie pożyczki ekspresowej o ¼ punktu procentowego. Aby skorzystać z tego kredytu należy udać się do najbliższej placówki bankowej i okazać specjalny kupon(dystrybuowany za pomocą prasy i placówek bankowych). Wówczas klienci Pekao SA mogą liczyć na oprocentowanie kredytu na poziomie 16,12 proc. i na brak prowizji. Według dyrektora Departamentu Kredytów Konsumpcyjnych Piotra Gołębia mniejsze koszty pożyczki sprawią, że rodziny w łatwiejszy sposób skompletują wyprawki szkolne.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
22 sierpnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

commentluv
Przeczytaj inne:
II Forum Bankowe – Warsaw International Banking Summit 2011: 25-26 październik

W dniach 25-26 października odbędzie się w Warszawie II edycja konferencji Banking Forum-Warsaw International Banking Summit. Konferencje bankową, która odbędzie...

Zamknij