Strefy Orange na plaży – bankowość mobilna mBankuLinki sponsorowane

Sieć komórkowa Orange we współpracy z mBankiem przygotowały Wakacyjne Strefy Orange nad polskim morzem. Jest to działanie promocyjne mające na celu przybliżenie i zachęcenie ludzi do korzystania z bankowości mobilnej mBanku. Plażowicze mogą się zapoznać z nową wersją systemu transakcyjnego dla telefonów komórkowych-mBank lajt.

Według Piotra Jakubowskiego z wydziału promocji mBanku promocja w Strefie Orange pokaże, że bankowość mobilna jest wygodna, prosta i można z niej korzystać w dowolnym miejscu-nawet na plaży. Wakacyjne Strefy Orange będą się pojawiać w co tygodniowych cyklach na różnych nadbałtyckim plażach. Organizatorzy pierwszą strefę uruchomili w Darłowie, Krynicy Morskiej oraz Łebie. Koniec akcji przypada na dzień 21 sierpnia 2011 roku-ostatnie strefy staną w Rozewiu, Władysławowie i Jastrzębiej Górze.

W ramach promocji usług bankowości mobilnej kampania reklamowa obecna jest na czołowych portalach informacyjnych, w kinach i na outdoorze. W kampanii reklamowej bank wyjaśnia, iż nie wydaje pieniędzy na zatrudnianie celebrytów lecz inwestuje w nowoczesne technologie i optymalne rozwiązania dla klientów.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
13 lipca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Leasing urządzeń energooszczędnych w Banku Zachodnim WBK

Bank Zachodni WBK przystąpił do Programu Finansowania Energii Zrównoważonej w Polsce. Program ten prowadzony jest przez PolSEFF. Bank poprzez spółkę...

Zamknij