Sposób na drogiego Franka i wysokie raty – waluty w Raiffeisen BankLinki sponsorowane

Słabnąca waluta naszego kraju to już nie tylko problem posiadaczy kredytów we frankach szwajcarskich lecz także kredytobiorców w europejskiej walucie. Rosnące miesięczne raty kredytów w obcej walucie (w szczególności we frankach szwajcarskich) sprawiły, że osoby poszukują sposobów na pozyskiwanie taniej waluty. Raiffeisen Bank postanowił wyjść naprzeciw klientom i przygotował atrakcyjne rozwiązanie. Mianowicie chodzi o internetową platformę transakcyjną R-Dealer. Dzięki niej kredytobiorcy mogą kupować euro i franki szwajcarskie po korzystnym kursie. W przypadku takiej transakcji spread wynosi jedynie 1 procent.

Zakupione waluty można potem wykorzystać na bezpośrednie uregulowanie miesięcznych rat kredytu hipotecznego-w Raiffeisen Banku obce waluty można przechowywać na rachunku a’vista.  Należy pamiętać o tym, że mając kredyt hipoteczny w obcym banku najlepiej jest przesłać zakupione waluty na rachunek techniczny kredytu-wówczas bank nie pobierze opłaty za przelew walutowy przychodzący. Możliwość złożenia oczekującego zlecenia kupna waluty i mobilny dostęp do platformy walutowej daję szansę na kupno waluty po najlepszym dla nas kursie. Platforma e-Dealer przygotowana jest dla posiadaczy pakietu Comfort Direct, Comfort i Premium oraz dla klientów bankowości prywatnej.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
18 lipca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Czy rating gospodarczy Polski zostanie obniżony?

Nie dość, że europejska gospodarka przeżywa ciężkie chwile to jest także narażona na ataki spekulacyjne. Ekonomiści z niepokojem patrzą na...

Zamknij