Rada Nazdorcza Euro Banku SA – zmianyLinki sponsorowane

Głównym akcjonariuszem Euro Banku jest francuska Grupa Kapitałowa Societe Generale(posiada 99 procent akcji banku), która należy do czołowych instytucji finansowych w Europie. Misją Euro Banku jest promowanie mało skomplikowanych produktów finansowych-głównie usług kredytowych. Do głównych produktów banku należą kredyty konsumpcyjne, karty kredytowe i kredyty hipoteczne. Właśnie te trzy produkty są dostosowywane do odpowiedniej grupy odbiorców.

Euro Bank usytuował własne oddziały w największych Polskich miastach. Jeśli chodzi o sieciowe placówki to działają one na zasadzie franczyzy- przede wszystkim w miastach od 12-25 tysięcy mieszkańców. Dnia 2 czerwca 2011 roku nowym członkiem Rady Nadzorczej Euro Banku SA został Sebastian Mikosz. Nowy pracownik banku ukończył studia wyższe w Instytucie Studiów Politycznych we Francji-IEP Paris. Sebastian Mikosz studiował na kierunku ekonomia i finanse . Jego bogate doświadczenie zawodowe w różnych sektorach gospodarki, świadczy o jego nieprzeciętnych umiejętnościach zarządczych. Doświadczenie zawodowe Mikosz zdobywał między innymi w Zarządzie PLL LOT jako Prezes i Wiceprezes w Polskiej Agencji informacji i inwestycji zagranicznych. Kolejnymi przystankami na drodze zawodowej Sebastiana Mikosza były:  firma doradcza Deloitte, Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa i Bank Societe Generale-doradca Senior Advisor.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
30 czerwca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

commentluv
Przeczytaj inne:
Śniadania Biznesowe dla klientów korporacyjnych w Bank BHP

Eksperci Banku BHP wzięli udział w Śniadaniu Biznesowym, które zostało zorganizowane z myślą o klientach korporacyjnych. Odpowiadali oni na pytania...

Zamknij