Projekt „Norweskie inspiracje” w Banku DnB Nord Polska SALinki sponsorowane

Norweska Grupa Finansowa DnB NOR jest strategicznym udziałowcem Grupy DnB NORD, która obsługuje 900 tys. klientów z Krajów bałtyckich. Członkiem wspomnianej grupy finansowej od 2005 roku jest Bank DnB Nord Polska S.A . Obecny na rodzimym rynku od 2002 roku DnB NORD ceni takie wartości jak : rzetelność, dynamizm, praca zespołowa, proste rozwiązania.

Strategia banku opiera się na obsłudze klientów w obopólnym interesie. Wspólnie ze Skandynawsko-Polską Izbą Gospodarczą, Fundacją Sportu i Kultury oraz Ambasadą Norwegii jest partnerem projektu edukacyjnego „Norweskie inspiracje”. Program ma na celu przybliżenie norweskich wzorców( inspirowanych naturą i tradycją). Poprzez program edukacyjny bank ugruntowuje swoją pozycję na rynku. W ramach projektu edukacyjnego organizowane są różne przedsięwzięcia. Na przykład wystawa zdjęć z Norwegii, której autorką jest znana podróżniczka Elżbieta Dzikowska i Izabela Staniszewska. Tematyka wystawy obejmuje takie obszary jak: Natura, Miejsca, Człowiek, Droga i Kultura. W święto konstytucji norweskiej 17 maja br. miała miejsce premiera albumu „Norwegia”, który jest swego rodzaju rozwinięciem wystawy zdjęć prezentowanej w całej Polsce. Album wydawnictwa Pascal można nabyć w Empiku. 21 maja 2011 roku w Warszawie odbędzie się rodzinny piknik „Dzień Skandynawski”.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
18 maja 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Gdzie dostanę kredyt na spłatę komornika – chwilówka online w ViaSms

Bardzo wielu naszych rodaków ma problemy ze spłatą swoich zobowiązań-głównie chodzi o standardowe kredyty gotówkowe. Brak podjęcia jakichkolwiek czynności w...

Zamknij