Oprocentowanie depozytów w Volkswagen Bank DirectLinki sponsorowane

Volkswagen Bank chcąc efektywnie konkurować w sektorze bankowym w Polsce, musiał zareagować na podwyżki stawek oprocentowania depozytów, których byliśmy świadkami ostatnimi czasy w większości instytucji finansowych. Nowa oferta depozytowa została wprowadzona 1 września 2011 roku. Na wyższe oprocentowanie produktów oszczędnościowych mogą liczyć zarówno klienci indywidualni jak i biznesowi. Wyższe oprocentowanie dotyczy Lokaty Plus. Inwestując w ten depozyt, w terminie od 90 do 179 dni można zarobić 5,50 procent brutto w skali rocznej. Lokata Plus charakteryzuje się stałym oprocentowaniem, a odsetki zostają naliczane na koniec okresu zapadalności.

Napisz swoją i sprawdź inne Volkswagen Bank opinie

Dodatkową zachętą do skorzystania z tej lokaty jest konkurs przygotowany z okazji 10 lecia bankowości internetowej Volkswagen Banku. Nagrodą główną w zorganizowanej loterii jest sportowy Volkswagena Scirocco. Losowanie odbędzie się 22 września bieżącego roku. Wraz z dniem 1 września, atrakcyjniejszy stał się także rachunek oszczędnościowy Plus Konto. W przypadku tego produktu stawki oprocentowania zależą do zdeponowanej kwoty pieniędzy(od 3,8 proc. do 4,5 proc. brutto). Zaznaczmy, że klienci mają nieograniczony dostęp do środków pieniężnych-bez utraty odsetek. Lokata Plus Biznes dla przedsiębiorców obecnie pomnoży oszczędności do 4,6 procent brutto w skali roku-okres inwestycji od 30 do 179 dni.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
4 września 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyt gotówkowy Getin Bank

Informacje i opinie o kredytach gotówkowych w banku Getin Bank W 2011 roku dług publiczny w naszym kraju przekroczy 54...

Zamknij