Open’er Festiwal w Gdyni 2011- płacenie kartą w miasteczku festiwalowymLinki sponsorowane

Tegoroczny festiwal Heineken Open’er w Gdyni będzie obsługiwany przez BRE Bank. Podczas całej imprezy w miasteczku festiwalowym będzie można płacić „plastikiem” wydawanym w technologii MasterCard PayPass z logo mBanku. W trwającym od 30 czerwca do 3 lipca br. festiwalu swój debiut będą miały karty przedpłacone(pre-paid) BRE Banku.

Jest to bardzo funkcjonalne narzędzie. Posiadacz karty przedpłaconej sam decyduje jaką kwotą i kiedy chce doładować kartę płatniczą. Na imprezach masowych trzymanie gotówki w portfelu jest dość ryzykowne, a za pomocą „plastiku” mBanku będziemy mogli swobodnie zapłacić za napoje, posiłki i pamiątki festiwalowe. Karta pre-paid posiada bardzo szerokie zastosowanie nie tylko w imprezach masowych. Bowiem wykorzystują ją kluby piłkarskie jako identyfikator kibica, środek płatniczy za pamiątki klubowe i bilety. Niektóre sieci handlowe używają systemu pre-paid do programów lojalnościowych-jako karta stałego klienta w sklepie na które przekazywane są bonusy pieniężne.

System pre-paid sprawdził się także jako miejskie karty z funkcją kupowania i kodowania biletów na komunikacje miejską. Natomiast przedsiębiorstwa karty przedpłacone wykorzystują do dystrybucji pieniędzy wśród pracowników podczas wyjazdów służbowych lub na okoliczność świąt w postaci bonów.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
2 lipca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konto firmowe BZ WBK

Informacje i opinie o kontach firmowych w banku BZ WBK Ponad półtora miliona podmiotów z sektora MŚP posiada konto internetowe....

Zamknij