Moduł prawny w systemie BusinessNet w Banku BPHLinki sponsorowane

System bankowości internetowej dla klientów korporacyjnych pozwala na efektywne  zarządzanie finansami oraz nieograniczony i szybki kontakt z bankiem. Dzięki tej nowoczesnej komunikacji banki mają dostęp do dokumentacji i do aktualnych informacji finansowych firmy. Nowa funkcja tego systemu elektronicznego to Moduł Prawny-najbardziej zaawansowane tego typu rozwiązanie w Polsce.

Użytkownicy Modułu Prawnego mogą zarządzać dokumentami ( w formacie elektronicznym) na wszystkich etapach ich tworzenia i podpisywania. Wszelkie czynności dotyczące dokumentów przetwarzane są online. Ta funkcja jest możliwa dzięki elektronicznemu formularzowi, który jest tworzony w Adobe Flex. Klienci korporacyjni dysponują także elektronicznym podpisem (certyfikat kwalifikowany lub klucz Business Net). Dodatkowo aplikacja Adobe Flex sprawdza poprawność tworzonych dokumentów, co skutecznie ogranicza popełniane przez klientów błędy. Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej Banku BPH- Paweł Domański powiedział, że funkcjonalność Modułu Prawnego będzie sukcesywnie rozszerzana.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
20 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Pożyczka pieniądze do wypłaty z bankomatu od ręki

Dzisiaj wszystko dzieje się szybciej. Szybciej żyjemy, więcej pracujemy i chcielibyśmy mieć każdą załatwioną sprawę lub rzecz dosłownie na już....

Zamknij