Kredyt gotówkowy z premią roczną w EurobankuLinki sponsorowane

Trwa wyścig w zdobywaniu klientów, bowiem osoba, która weźmie kredyt zwiąże się z bankiem na najbliższych kilka miesięcy czy nawet lat. Nic więc dziwnego, ze banki co chwila udoskonalają swoje oferty. Eurobank proponuje ‚Kredyt gotówkowy z premią roczną’. Ci, którzy terminowo spłacają raty mogą otrzymać premię w wysokości nawet do 800 zł. Co więcej oferta jest atrakcyjna ze względu na prowizję oraz opłatę przygotowawczą 0 zł. Promocja trwa do 31 maja 2011.

Eurobank postanowił docenić rzetelność i terminowość swoich klientów, czyli wszystkich tych, którzy swoje zobowiązania finansowe względem banku  spłacają zgodnie z umową.

Klient zaciągając kredyt w Eurobanku może liczyć na niższą, bardziej atrakcyjną ratę. Po roku, jeśli raty będzie spłacać terminowo, otrzyma premię w wysokości części pobranych odsetek.

Oferta ta dotyczy kredytów gotówkowych w kwocie od 500 zł do 120 000 zł. Wysokość premii zależna jest od owej kwoty i wynosi od 50 zł do 800 zł. Jeśli klient zaciągnie kredyt na okres krótszy niż rok, a będzie wywiązywał się z umowy, spłacał raty terminowo, wówczas bank naliczy kwotę zwrotu proporcjonalnie, czyli za rzeczywistą liczbę dni.

Eurobank swoim klientom przypomina o terminie spłaty kolejnej raty kredytu, dzięki czemu łatwiej mogą oni dotrzymać ustalonego terminu. Co więcej bank automatycznie może też co miesiąc ściągać pieniądze z konta klienta.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
22 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konto dla organizacji pozarządowych – Pakiet dla NGO w BOŚ Banku

Oferta BOŚ Banku zawiera rachunek bieżący dla organizacji pozarządowych. Wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe(NGO) oraz pozarządowe organizacje ekologiczne (POE) w ramach...

Zamknij