Konkurs dla studentów na najlepszy projekt biznesowy w Banku Credit AgricoleLinki sponsorowane

W obecnych czasach wyższe wykształcenie to absolutne minimum, aby móc efektywnie konkurować na rynku pracy. Niestety polski system szkolnictwa wyższego wciąż „produkuje” bezrobotnych. Dlatego większość absolwentów decyduje się na zakładanie własnych biznesów. Istnieje wiele opcji pozyskiwania środków na założenie firmy: dotacje unijne, pomoc „aniołów biznesu”, kredyt w banku lub konkursy na najlepsze biznes plany. Credit Agricole Bank Polska 3 października bieżącego roku uruchomił konkurs dla studentów na najlepszy projekt biznesowy.

W konkursie pod hasłem: „Mam plan! Wykonam go z Credit Agricole Bank Polska” studenci mogą składać projekty w trzech kategoriach: własny biznes, organizacja wydarzenia kulturalnego lub program wolontariatu. Jury wybierze 6 projektów i nagrodzi ich pomysłodawców kwotami od 5 do 10 tysięcy złotych. Oprócz wspomnianego wyżej konkursu, Credit Agricole Bank Polska będzie prowadził równolegle konkurs dedykowany studenckim kołom naukowym na najlepszy projekt badawczy: tutaj można zdobyć grant pieniężny w wysokości od 2 do 5 tysięcy złotych.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
8 października 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Zmiany w programie Rodzina na Swoim – nowa ustawa o rządowych dopłatach do kredytu

Rządowy program „Rodzina na Swoim” istnieje od 2006 roku. Główną korzyścią dla kredytobiorców w tym programie jest niepłacenie przez okres...

Zamknij