Kanał RSS w Polskim Banku PrzedsiębiorczościLinki sponsorowane

Misją Polskiego Banku Przedsiębiorczości jest oferowanie nowej jakości usług bankowych dla sektora przedsiębiorców. Bank w pełni nastawia się na relacje z klientami. PBP odrzuca w działaniach model transakcyjny, gdyż nastawia się na długofalową współpracę z firmami. Taka strategia działania banku wynika z bogatego i międzynarodowego doświadczenia tej instytucji na rynku usług finansowych.

Od tej pory Polski Bank Przedsiębiorczości komunikuje się z klientami także  poprzez technologię RSS. Jest to kanał umożliwiający w łatwy sposób śledzić aktualności na danych witrynach internetowych bez konieczności wchodzenia na te strony. Funkcjonalność RSS polega na tym, że gdy na stronie pojawią się nowe informacje to zainteresowane osoby otrzymują komunikat w czytniku RSS. Jest to bardzo duże udogodnienie, gdyż Internet jest obszernym medium, a dzięki technologii RSS nie trzeba przeglądać wielu stron w celu znalezienia odpowiednich informacji. Aby w pełni korzystać z kanału RSS należy zainstalować specjalny czytnik lub program  pocztowy. Na przykład Google Reader, FeedReader, Cafe News, Headlineviewer. Informacje z RSS  odczytamy także w telefonach komórkowych, tabletach, smartphonach lub PSP.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
30 lipca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Wyniki finansowe DNB Nord – bank zanotował zysk

Bank DnB Nord Polska w ubiegłym roku osiągnął bardzo dobre wyniki finansowe, w tym zamierza je jeszcze poprawić. Dlatego też...

Zamknij